- Počasí
- Afghánistán
- Herat
- Gōsh Mīr
Aktuální počasí Gōsh Mīr
Aktuální počasí přímo pro město Gōsh Mīr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 20°C |
