- Počasí
- Spojené státy americké
- Florida
- Golfview
Aktuální počasí Golfview
Aktuální počasí přímo pro město Golfview. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zpětný proud
Platí do 20. 5. (20:00)
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 25°C |
