- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Gol Zeynī
Aktuální počasí Gol Zeynī
Aktuální počasí přímo pro město Gol Zeynī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 19°C |
