- Počasí
- Írán
- Chaharmahal and Bakhtiari
- Godār Bārīk
Aktuální počasí Godār Bārīk
Aktuální počasí přímo pro město Godār Bārīk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
