- Počasí
- Čínská lidová republika
- Beijing
- Sidaogoucun
Aktuální počasí Sidaogoucun
Aktuální počasí přímo pro město Sidaogoucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | -17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
