- Počasí
- Bosna a Hercegovina
- Srpska
- Glavinići
Aktuální počasí Glavinići
Aktuální počasí přímo pro město Glavinići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 28. 5. (12:00) do 29. 5. (00:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
