Aktuální počasí Kesinga
Aktuální počasí přímo pro město Kesinga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 44°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
