- Počasí
- Izrael
- Southern District
- Giv‘at Refed
Aktuální počasí Giv‘at Refed
Aktuální počasí přímo pro město Giv‘at Refed. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodně
Platí do 2. 4. (12:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
