- Počasí
- Německo
- Saxony-Anhalt
- Gieseritz
Aktuální počasí Gieseritz
Aktuální počasí přímo pro město Gieseritz. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
