- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Laicun
Aktuální počasí Laicun
Aktuální počasí přímo pro město Laicun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 25°C |
