- Počasí
- Palestinská území
- West Bank
- Geva Binyamin
Aktuální počasí Geva Binyamin
Aktuální počasí přímo pro město Geva Binyamin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 22°C |
