- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Gemojing
Aktuální počasí Gemojing
Aktuální počasí přímo pro město Gemojing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
