- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Gangle
Aktuální počasí Gangle
Aktuální počasí přímo pro město Gangle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -4°C |
