- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Gamvriá
Aktuální počasí Gamvriá
Aktuální počasí přímo pro město Gamvriá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 12°C |
