- Počasí
- Rusko
- Transbaikal Territory
- Kovyli
Aktuální počasí Kovyli
Aktuální počasí přímo pro město Kovyli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -3°C |
