- Počasí
- Rusko
- Nizhny Novgorod Oblast
- Gagino
Aktuální počasí Gagino
Aktuální počasí přímo pro město Gagino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
