- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Fuyuchong
Aktuální počasí Fuyuchong
Aktuální počasí přímo pro město Fuyuchong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
