- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Niigata
- Furutsu
Aktuální počasí Furutsu
Aktuální počasí přímo pro město Furutsu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 13°C |
