- Počasí
- Itálie
- Autonomní provincie Bolzano
- Fundres
Aktuální počasí Fundres
Aktuální počasí přímo pro město Fundres. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 31. 5. (13:00) do 31. 5. (20:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
