Aktuální počasí Agersø By
Aktuální počasí přímo pro město Agersø By. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 5°C
| vítr | 50 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 5°C |
