- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Fréngaina
Aktuální počasí Fréngaina
Aktuální počasí přímo pro město Fréngaina. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 23. 5. (18:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
