- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Frant
Aktuální počasí Frant
Aktuální počasí přímo pro město Frant. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
