- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Fontenelle
Aktuální počasí Fontenelle
Aktuální počasí přímo pro město Fontenelle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
