Aktuální počasí Fino del Monte
Aktuální počasí přímo pro město Fino del Monte. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (20:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
