- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Ferryhill
Aktuální počasí Ferryhill
Aktuální počasí přímo pro město Ferryhill. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
