- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Goodrich
Aktuální počasí Goodrich
Aktuální počasí přímo pro město Goodrich. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 24°C |
