Aktuální počasí Fericet
Aktuální počasí přímo pro město Fericet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 12. 5. (14:00)
Nárazy větru
Platí do 12. 5. (14:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
