Aktuální počasí Basti Chandia
Aktuální počasí přímo pro město Basti Chandia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
