- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Fengwei
Aktuální počasí Fengwei
Aktuální počasí přímo pro město Fengwei. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
