Aktuální počasí Făurei
Aktuální počasí přímo pro město Făurei. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 20. 5. (08:00) do 20. 5. (22:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
