- Počasí
- Guinea-Bissau
- Cacheu
- Farroba
Aktuální počasí Farroba
Aktuální počasí přímo pro město Farroba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 30°C |
