- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Fangshencun
Aktuální počasí Fangshencun
Aktuální počasí přímo pro město Fangshencun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
