- Počasí
- Česko
- Pardubický kraj
- Biskupice
Aktuální počasí Biskupice
Aktuální počasí přímo pro město Biskupice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
