- Počasí
- Německo
- Braniborsko
- Falkenberg
Aktuální počasí Falkenberg
Aktuální počasí přímo pro město Falkenberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
