- Počasí
- Filipíny
- Soccsksargen
- Baguer
Aktuální počasí Baguer
Aktuální počasí přímo pro město Baguer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 30°C |
