- Počasí
- Čad
- Moyen-Chari
- Falgué
Aktuální počasí Falgué
Aktuální počasí přímo pro město Falgué. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
