- Počasí
- Spojené státy americké
- Washington
- Eschbach
Aktuální počasí Eschbach
Aktuální počasí přímo pro město Eschbach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
