- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Erndtebrück
Aktuální počasí Erndtebrück
Aktuální počasí přímo pro město Erndtebrück. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 7°C |
