- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Erndtebrück
Aktuální počasí Erndtebrück
Aktuální počasí přímo pro město Erndtebrück. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 30. 3. (10:00) do 30. 3. (20:00)
Sníh
Platí do 30. 3. (10:00)
Náledí
Platí do 30. 3. (10:00)
2°C
pocitově -4°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
