- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Pubangyan
Aktuální počasí Pubangyan
Aktuální počasí přímo pro město Pubangyan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
