- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Eran
Aktuální počasí Eran
Aktuální počasí přímo pro město Eran. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 34°C |
