- Počasí
- Řecko
- South Aegean
- Episkopeío
Aktuální počasí Episkopeío
Aktuální počasí přímo pro město Episkopeío. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 17°C |
