- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Eochori
Aktuální počasí Eochori
Aktuální počasí přímo pro město Eochori. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 12°C |
