- Počasí
- Rusko
- Buryatiya Republic
- Enkheluk
Aktuální počasí Enkheluk
Aktuální počasí přímo pro město Enkheluk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 2°C |
