Aktuální počasí Encino
Aktuální počasí přímo pro město Encino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 17. 5. (09:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
