Aktuální počasí Encamp
Aktuální počasí přímo pro město Encamp. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
Silný déšť a povodně
Platí do 3. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 6°C |
