- Počasí
- Keňa
- Tharaka - Nithi
- Chuka
Aktuální počasí Chuka
Aktuální počasí přímo pro město Chuka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 19°C |
