- Počasí
- Rusko
- Kabardino-Balkariya Republic
- El’brus
Aktuální počasí El’brus
Aktuální počasí přímo pro město El’brus. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-12°C
pocitově -14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | -14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 5°C |
