- Počasí
- Řecko
- South Aegean
- Nisída Paraskopós
Aktuální počasí Nisída Paraskopós
Aktuální počasí přímo pro město Nisída Paraskopós. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 18°C |
