- Počasí
- Libanon
- South Governorate
- El Qalaa
Aktuální počasí El Qalaa
Aktuální počasí přímo pro město El Qalaa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
